Oferta » Wesela » Hotel Barlinek
PL DE EN DK
Get Adobe Flash player
Aktualnie przeglądasz:

Wesela » Oferta

Organizujemy przyjęcia weselne do 140 osób.

Hotel Barlinek*** jest idealnym miejscem na organizację wyśnionego przyjęcia weselnego. Przepiękne położenie obiektu - bezpośrednio nad brzegiem jeziora oraz eleganckie wnętrza naszych Restauracji zrobią na Państwa gościach niezapomniane wrażenie. Wyśmienita kuchnia, dopracowana w najmniejszym szczególe oprawa oraz uśmiechnięta i doświadczona obsługa sprawią, że ten ważny dla Państwa dzień stanie się cudownym i niezapomnianym przeżyciem.


Sale weselne:

Przyjęcia weselne w Hotelu Barlinek*** organizowane są w dwóch klimatyzowanych i stylowych salach:

Restauracja Hotelu Barlinek*** pozwala na organizację przyjęcia weselnego dla maksymalnie 140 osób. Eleganckie wnętrze, ciepła atmosfera oraz niezapomniany widok sprawiają, że jest to naprawdę wyjątkowe miejsce. Bezpośrednio z Sali Restauracyjnej można wyjść do ogrodu zimowego, którego przeszklone panoramiczne okna pozwalają o każdej porze roku cieszyć się pięknym widokiem jeziora oraz hotelowego ogrodu. Naturalna zieleń oraz ratanowe meble i widok błękitnego lustra wody jeziora dąja poczucie bliskości z naturą. Podczas przyjęć weselnych ogród zimowy pełni rolę parkietu dla gości. Bezpośrednio do ogrodu zimowego przylega letni taras połączony z pełnym czaru ogrodem oraz placem zabaw dla dzieci. Znajdziecie tam Państwo leżaki rekreacyjne umożliwiające odpoczynek po szaleństwach na parkiecie. 

Sprawdź galerię zdjęć

Restauracja Nad Jeziorem to miejsce na kameralne przyjęcie w gronie do 50-ciu osób. Cała Sala jest przeszklona, co daje gościom wrażenie bezpośredniego kontaktu z barlinecką przyrodą, a z przylegającego do Sali tarasu można niemalże dotknąć spokojnej tafli Jeziora Barlineckiego.

Sprawdź galerię zdjęć


Oferta weselna:

W cenie przyjęcia weselnego:

Dekoracja obejmuje przygotowanie weselnego nakrycia stołów, dużą dekorację, znajdującą się za Młodą Parą oraz kompozycje kwiatowe wykonywane przez dyplomowaną florystkę. W cenie wliczony jest duży bukiet przed Parą Młodą i 5 bukietów na stołach gości weselnych ( dekoracja przy założeniu przyjęcia weselnego na 90 osób).


We własnym zakresie

Hotel nie pobiera dodatkowych opłat - tzw. "korkowego".

Istnieje możliwość organizacji poprawin w formie grilla / ogniska w Restauracji Nad Jeziorem.

Sprawdź cennik na 2017.
Noclegi dla Gości weselnych:

Hotel Barlinek*** dysponuje 50 miejscami w pokojach 2-osobowych ( z dostawkami możemy Państwu zaoferować 60 miejsc ).

Dla Gości weselnych w noc weselną przewidujemy promocyjną cenę na usługi noclegowe:

Podane powyżej ceny, są cenami za nocleg bez śniadania, w noc przyjęcia weselnego. W przypadku rezerwacji pokoi dla gości weselnych na dłuższy okres, pozostałe doby hotelowe rozliczane są według aktualnie obowiązującego cennika.

Uwaga!!!  Apartament dla Młodej Pary gratis!!!*

* dotyczy przyjęć weselnych przy minimalnej liczbie osób 80.Usługi dodatkowe na życzenie klienta:


Sprawdź wolne terminy na rok 2015 i 2016 - więcej informacji pod nr 665 144 700 (pn- pt, w godz. 7:00-15:00).

Ekskluzywna Restauracja Hotelu Barlinek to prestiżowe miejsce do organizacji przyjęć weselnych.


Nasze największe atuty:


11 wesele1 wesele_chleb wesele_ciasto

Hotel Barlinek, ul. Jeziorna 14, 74-320 Barlinek, tel. + 48 665 144 700, fax + 48 95 746 10 09, e-mail: office@hotelbarlinek.pl