O nas

Przyjazd 30 09- 2023
Wyjazd 01 10- 2023

Jeśli szukasz miejsca, w którym odpoczniesz w otoczeniu pięknej polskiej przyrody, bez względu na to czy przebywasz w podróży służbowej czy na rodzinnym wyjeździe - właśnie je znalazłeś - Hotel Barlinek to miejsce dla Ciebie!

Hotel Barlinek to idealne miejsce dla gości przebywających zarówno w podróży służbowej jak i na wakacjach z rodziną. Zachwyca urzekającym widokiem na jezioro Barlineckie, komfortowymi warunkami i przepyszną kuchnią.

Największym atutem jest malownicze położenie obiektu – bezpośrednio nad brzegiem jeziora Barlineckiego- w centrum miasta, jednak z dala od zgiełku ruchliwych ulic. Hotel położony jest zaledwie 30 km od Gorzowa Wielkopolskiego, 90km od Szczecina i 200 km od Poznania.

Hotel świadczy usługi noclegowe w oparciu o dwa budynki należące do kompleksu hotelowego, w których do dyspozycji naszych Gości oddajemy 37 pokoi – łącznie 75 miejsc noclegowych.

Komfortowe pokoje, strefa SPA z sauną suchą, sauną infrared i cardio roomem, oraz bogactwo dostępnych na miejscu atrakcji sprawiają, że jest to idealne miejsce zarówno na rodzinny wypoczynek, romantyczny weekend we dwoje, jak i organizację pobytu konferencyjnego.

Jezioro Barlineckie położone jest w urozmaiconym terenie, wśród pagórków porośniętych lasami i jarami. Brzegi są wysokie i miejscami urwiste. Jezioro posiada kilka wysp (Łabędzia, Sowia, Nadziei, Zielona) i wiele wypłyceń w urozmaiconym dnie. Akwen zasilają liczne źródła i drobne cieki wodne. Najatrakcyjniejsze źródełko - Boży Dar leży na południowym brzegu przy tzw. Polanie Lecha

SPRAWDŹ NASZE SPECJALNE OFERTY

pfr logo
Pokaż na mapie