Wesela

Przyjazd 30 09- 2023
Wyjazd 01 10- 2023

Ślub i przyjęcie weselne to uroczystości, które na długo zapadają w pamięci zarówno Młodej Pary, jak i bawiących się na przyjęciu gości. Bajeczna sceneria, profesjonalna obsługa oraz idealnie skomponowane menu to aspekty, które decydują o sukcesie uroczystości.

Zaledwie 20 metrów od brzegu jeziora zorganizujemy dla Was niezapomniane zaręczyny, rocznicę a nawet zaślubiny w hotelowym ogrodzie. Klimatyzowana sala weselna z parkietem z którego roztacza się bajkowy widok na jezioro jest unikalnym miejscem na mapie okolicy.

Dodatkowo sala zlokalizowana jest około 200 metrów od kościoła, z którego Para Młoda może przejść na wesele pieszo - barwnym korowodem nad brzegiem jeziora. Jeżeli decydujecie się Państwo na ślub cywilny USC znajduje się zaledwie 50 metrów od naszego Hotelu, a Urzędnicy chętnie udzielają ślubów w hotelowym ogrodzie.

  • Menu weselne już od 175,00zł/osoba
  • Klimatyzowaną salę na 140 osób
  • Noclegi dla gości weselnych w promocyjnych cenach
  • Bezpłatny parking
  • Opiekę koordynatora przyjęcia
  • Strefę Spa
  • Organizację ślubu cywilnego w plenerze

Troskliwie skomponowane, obfite menu jest gwarancją sukcesu przyjęcia weselnego. Nasze menu, oparte jest na zasadzie wyboru. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego przyjęcia, dlatego nie narzucamy naszym Gościom sztywnego menu, ale pozostawiamy Młodej Parze wybór potraw z bogatego wachlarza kulinarnych propozycji.

Klimatyzowana sala pozwala na organizację przyjęć weselnych nawet dla 140 osób. Parkiet taneczny znajduje się w przeszklonej części przylegającej do Restauracji. Rozdział parkietu i Sali pozwala na swobodne, niezakłócane weselną muzyką rozmowy wśród gości, którzy jednocześnie mogą z Sali obserwować taneczne szaleństwa na parkiecie.

Noclegi dla gości weselnych

W ramach oferty weselnej proponujemy noclegi dla gości w promocyjnych cenach. W oparciu o dwa budynki kompleksu hotelowego oferujemy 75 miejsc noclegowych. Istnieje możliwość czarteru całego hotelu na noc przyjęcia weselnego.

Więcej informacji: +48 665 144 700

Organizując przyjęcie weselne w hotelu Barlinek możecie wielokrotnie zaskoczyć swoich gości. Przygotowaliśmy dla Was niespodzianki kulinarne (stół wiejski w formie zabytkowego wozu, pieczony dzik lub prosię, fontanna czekolady, wege bar czy słodki candy bar) oraz atrakcje takie jak fajerwerki czy płonące pochodnie.

U nas możecie również skorzystać z rzutnika i ekranu alby wyświetlić prezentację lub film.

Dzięki pomocy doświadczonego Managera ominie Was stres związany z przygotowaniami do przyjęcia weselnego. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie, pozwala fachowo doradzić, oraz odpowiedzieć na wszystkie pytania, a także polecić firmy z którymi warto współpracować w zakresie organizacji wesela ( zespoły, Dj, Kwiaciarnie, cukiernie, hurtownie napojów i alkoholi itp).

Zadzwoń i umów się na spotkanie +48 665 144 700, odpowiemy na każde pytanie i wspólnie zorganizujemy wesele waszych marzeń.

Strefa SPA

Zapraszamy do skorzystania z nowootwartej strefy Spa Hotelu Barlinek, zarówno aby zrelaksować się przed przyjęciem, jak i zregenerować siły po szaleństwach weselnej nocy. Na naszych gości czekają strefa saun, cardio room oraz gabinety masażu i odnowy biologicznej. W bogatym wachlarzu oferowanych zabiegów, każdy znajdzie coś dla siebie.

Rezerwacja miejsc: +48 665 144 700

Jeśli zdecydowaliście się na organizację zaślubin w plenerze - hotelowy ogród jest na nie idealnym miejscem. Kameralna atmosfera, eleganckie dekoracje i widok jeziora w tle zachwycą gości i sprawią, że ceremonia na długo zapadnie im w pamięci.

Szczegóły oferty z chęcią przedstawi Manager Hotelu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 665 144 700 (od poniedziałku do piątku 7:00-15:00) lub mailowego – office@hotelbarlinek.pl

WYJĄTKOWE OFERTY DLA KAŻDEGO

pfr logo
Pokaż na mapie