Szkolenia

Przyjazd 30 09- 2023
Wyjazd 01 10- 2023

Kluczem dobrze zorganizowanego szkolenia jest wybór miejsca, w którym możliwe będzie połączenie pracy z wypoczynkiem.

Wyjątkowa, pełna uroku lokalizacja nad pięknym jeziorem Barlineckim zapewnia spokój i ciszę, które sprzyjają efektywności i koncentrowaniu się uczestników na tematyce spotkania. Z przeszklonych sal konferencyjnych rozciąga się piękny widok na panoramę jeziora, pobliskie lasy, bezkresne niebo i morze zieleni nad brzegami.

Przepiękne położenie hotelu, bogactwo atrakcji, a także doskonałe zaplecze konferencyjne oraz profesjonalna obsługa będą dla Państwa gwarancją sukcesu.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy dwie klimatyzowane, nowocześnie wyposażone, posiadające niezbędny sprzęt audiowizualny oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu sale konferencyjne na 60 miejsc każda.

Obsługa gastronomiczna Hotelu Barlinek sprosta każdym, nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom organizatorów. W przerwach między zajęciami czeka doskonały catering: oferujemy serwis kawowy, ze świeżymi ciastami własnego wypieku, znakomite lunche i niezrównane obiady. Każda oferta przygotowywana jest indywidualnie zgodnie z oczekiwaniami i sugestiami organizatora.

Więcej informacji – z chęcią udzieli Manager Hotelu pod numerem +48 665 144 700 (pon.-pt., 7:00-15:00)

To, co wyróżnia Hotel Barlinek to połączenie magicznego krajobrazu z doskonałą ofertą gastronomiczną . Po pracowitym dniu szkoleń dostępna jest pełna oferta integracyjna.

Oferujemy wachlarz możliwości, z których skorzystać mogą grupy zorganizowane. Między innymi rejs statkiem po jeziorze barlineckim, zajęcia jogi w hotelowym ogrodzie, spacer Nordic Walking z instruktorem czy zabawa przy muzyce do białego rana.

WYJĄTKOWE OFERTY

pfr logo
Pokaż na mapie