A lazy image

SPA

Przyjazd 20 10-2021
Wyjazd 21 10-2021
photo alt text

Zapewnia kąpiele cieplne o korzystnym wpływie na nasz organizm. Dzięki wysokiej temperaturze powietrza oraz niskiej wilgotności, przebywanie w suchej saunie sprawia, że organizm oczyszcza się z toksyn oraz gwarantuje przyjemną terapię dla osób zmagających się z przewlekłymi chorobami dróg oddechowych, bólami mięśni czy stawów.

To także dobra metoda na relaks, rozluźnienie i zniwelowanie napięcia wynikającego ze stresu. Co ciekawe, sauna sucha posiada także właściwości odchudzające. Jeden seans w jej wnętrzu pozwala spalić nawet 300 kalorii!

photo alt text
Latem – kiedy świeci słońce, jego promienie działają nie tylko na naszą skórę, ale również na samopoczucie. Sauna infrared działa podobnie – daje mnóstwo pozytywnej energii, a tym samym pozytywnie wpływa na nasze zdrowie. Ciepło podczerwieni jest nie tylko bardzo przyjemne, ale także wnika w skórę głębiej niż w tradycyjnej saunie fińskiej. Dzięki temu sauna infrared ma także działanie lecznicze – przebywanie w niej zwiększa ruchliwość ciała oraz zmniejsza sztywność stawów. Badania wykazują, że ciepło w podczerwieni łagodzi różnego rodzaju bóle mięśni i stawów.
photo alt text
W zależności od intensywności masaż może być leczniczy, relaksacyjny, pobudzający, często ma także na celu poprawienie psychofizycznego stanu pacjenta. Główne zalety masażu to działanie przeciwbólowe, polepszenie odżywienie tkanek, regeneracja mięśni, regulacja napięcia mięśniowego, zwiększenie elastyczności i sprężystość mięśni, zmniejszenie tkanki tłuszczowej, przyspieszenie przemiany materii, oraz uaktywnienie przepływ krwi i limfy. Do wyboru naszych gości udostępniamy klasyczny masaż całościowy, masaż pleców, refleksologię dłoni, stóp i twarzy, masaż dźwiękiem mis tybetańskich oraz innowacyjny masaż kamieniami półszlachetnymi Ratnaabhyanga.
photo alt text

Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, oraz odnowy biologicznej na stopy, dłonie, twarz i ciało. Pracujemy na najlepszej jakości kosmetykach, dzięki czemu wszystkie zabiegi są bezpieczne dla skóry i ciała.

Współpracują z nami wykwalifikowani specjaliści z ogromną wiedzą i doświadczeniem, dzięki którym możemy codziennie otaczać naszych gości kompleksową opieką.

ZOBACZ JAKIE OFERTY PRZYGOTOWALIŚMY

pfr logo
Pokaż na mapie