SPA

Przyjazd 30 09- 2023
Wyjazd 01 10- 2023

Zapewnia kąpiele cieplne o korzystnym wpływie na nasz organizm. Dzięki wysokiej temperaturze powietrza oraz niskiej wilgotności, przebywanie w suchej saunie sprawia, że organizm oczyszcza się z toksyn oraz gwarantuje przyjemną terapię dla osób zmagających się z przewlekłymi chorobami dróg oddechowych, bólami mięśni czy stawów.

To także dobra metoda na relaks, rozluźnienie i zniwelowanie napięcia wynikającego ze stresu. Co ciekawe, sauna sucha posiada także właściwości odchudzające. Jeden seans w jej wnętrzu pozwala spalić nawet 300 kalorii!

Zapraszamy do korzystania z sauny:

  • poniedziałek - piątek w godzinach 16:00 - 20:00
  • sobota, niedziela w godzinach 8:00 - 20:00

Latem – kiedy świeci słońce, jego promienie działają nie tylko na naszą skórę, ale również na samopoczucie. Sauna infrared działa podobnie – daje mnóstwo pozytywnej energii, a tym samym pozytywnie wpływa na nasze zdrowie. Ciepło podczerwieni jest nie tylko bardzo przyjemne, ale także wnika w skórę głębiej niż w tradycyjnej saunie fińskiej.Dzięki temu sauna infrared ma także działanie lecznicze – przebywanie w niej zwiększa ruchliwość ciała oraz zmniejsza sztywność stawów. Badania wykazują, że ciepło w podczerwieni łagodzi różnego rodzaju bóle mięśni i stawów.

Zapraszamy do korzystania z sauny:
  • poniedziałek - piątek w godzinach 16:00 - 20:00
  • sobota, niedziela w godzinach 8:00 - 20:00

W zależności od intensywności masaż może być leczniczy, relaksacyjny, pobudzający, często ma także na celu poprawienie psychofizycznego stanu pacjenta. Główne zalety masażu to działanie przeciwbólowe, polepszenie odżywienie tkanek, regeneracja mięśni, regulacja napięcia mięśniowego, zwiększenie elastyczności i sprężystość mięśni, zmniejszenie tkanki tłuszczowej, przyspieszenie przemiany materii, oraz uaktywnienie przepływ krwi i limfy.Do wyboru naszych gości udostępniamy klasyczny masaż całościowy, masaż pleców, refleksologię dłoni, stóp i twarzy, masaż dźwiękiem mis tybetańskich oraz innowacyjny masaż kamieniami półszlachetnymi Ratnaabhyanga.

Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, oraz odnowy biologicznej na stopy, dłonie, twarz i ciało. Pracujemy na najlepszej jakości kosmetykach, dzięki czemu wszystkie zabiegi są bezpieczne dla skóry i ciała.

Współpracują z nami wykwalifikowani specjaliści z ogromną wiedzą i doświadczeniem, dzięki którym możemy codziennie otaczać naszych gości kompleksową opieką.

Szczegółowa oferta

Polecamy relaks przy tężni solankowej.
Podczas pobytu w tężni mamy okazję przebywać w podobnym mikroklimacie, co w uzdrowiskach nadmorskich.
W ciągu 1 godziny wdychania aerozolu solankowego przyswajamy taką ilość jodu, jak podczas 3 dni plażowania.

Zadbaj o swoją kondycję fizyczną!

Zapraszamy do naszej nowej strefy cardio wyposażonej w profesjonalny sprzęt firmy Technogym.

Siłownia czynna dla gości hotelowych:

  • poniedziałek - piątek w godzinach 16:00 - 20:00
  • sobota, niedziela w godzinach 8:00 - 20:00

ZOBACZ JAKIE OFERTY PRZYGOTOWALIŚMY

pfr logo
Pokaż na mapie