A lazy image

Restauracja Hotelu Barlinek

Przyjazd 20 10-2021
Wyjazd 21 10-2021

Otwarta przestrzeń restauracji, bajkowy widok na jezioro roztaczający się z Sali restauracyjnej oraz niesamowite autorskie dania stworzone przez Szefa Kuchni sprawiają, że każdy posiłek w naszej restauracji jest wyjątkowym przeżyciem, a Restauracja Hotelu Barlinek jest miejscem, do którego chce się wracać.

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek 14:00 – 22:00

sobota – niedziela 14:00 – 22:00

photo alt text

Absolwent Zespołu Szkół Gastronomicznych im. F. Karamać w Gorzowie Wielkopolskim. Fan motoryzacji (zwłaszcza off road'u) i wycieczek w najdalsze zakątki. Zapalony wędkarz. Inspiracje i pomysły potrzebne do tworzenia nowych dań czerpie z natury.

Sam o sobie: "Z warzyw najbardziej lubię wołowinę".

photo alt text

Miejsce niezwykłe – o każdej porze roku niezmiennie zachwyca naszych gości. Największe wrażenie robi roztaczająca się za szybami panorama hotelowego ogrodu i jeziora. Otaczająca restaurację przyroda stanowi piękną scenografię sprzyjającą wyciszeniu i relaksowi. Aromatyczna kawa smakuje tutaj obłędnie, a każdy posiłek staje się niezapomnianym przeżyciem.

photo alt text

Doskonałe miejsce na obiad z rodziną. Przepyszne menu, jeziorna bryza, plac zabaw dla dzieci – to wszystko , czego potrzeba aby miło spędzić popołudnie.

photo alt text

Bezpośrednio nad brzegiem jeziora, na skraju hotelowego ogrodu przy pieszej promenadzie znajduje się kawiarnia Feel Good. Miejsce zachwyca zarówno lokalizacją (z tarasu niemalże można dotknąć tafli jeziora) jak i autorskimi deserami. Tutaj każdy łasuch znajdzie coś dla siebie, ale bogata oferta skierowana jest również do osób, które pragną zachować formę. Energetyczne koktajle, zdrowe przekąski czy desery przygotowane bez grama cukru to tylko kilka dań z bogatego wachlarza naszego menu.

SPRAWDŹ NASZE OFERTY

pfr logo
Pokaż na mapie